Önemli
 

Önemli… Önemli… Önemli…

Paylaş
 

Merhaba,

4 yılı aşkın bir süredir vakit buldukça ders yazıları eklediğim almandili.com sitesini geliştirmek için yeniden gözden geçirip, hataları düzeltmek ve eksik olan konuları eklemek istiyorum. Bu yüzden siz değerli arkadaşlarımın yardımına ihtiyaç duyuyorum. Yardımcı olursanız kısa sürede sizlerin Almanca adına aradığı her şeyi bulabileceği bir kaynak oluşturabilirim. Sizden istediğim 1 dakikanızı ayırıp bu yazı altına yorum yapmanız.

 • Sitenin eksikleri
 • Arayıp bulamadığınız konular
 • Yaptığım ve fark ettiğiniz yanlışlarım
 • Googlede arayıp tam bir bilgiye ulaşamadığınız konular vs.

Gibi konularda yorumlarınızı belirtirseniz. İstediğiniz siteyi çok kısa sürede hazırlayabilirim. Şuan bir şeyler ekliyorum ama siteye gelen kullanıcılara ne kadar yardımcı olabiliyorum bilmiyorum.

Şimdiden ilginiz için teşekkürler…

 

 

Bu yazı 401 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. Memili Dağ dedi ki:

  MERHABA kolay gelsin Admin kardeşim
  Ben 5 yıldır almanya Köln de yaşıyorum
  But türk marketinde çalışıyorum. Dilimi bu yuzden gelistiremiyorum.
  Siteniz fena değil. Falan Konu anlatımı ÇOK KISA. Daha fazla örnek verirseniz, anlaşılır olacağı kanaatindeyim özellikle edatlar konusu Biz yeni ogrenenlerin büyük problemi
  Kolay gelsin efendim

  • administrator dedi ki:

   Evet bende fark ettim ki Almanca ders konularını kısa tutmuşum bu ay içinde tamamlayıp video dersler ile destekleyeceğim ilginiz için teşekkürler.

 2. Lewis dedi ki:

  Merhaba, ben sitenizi yeni ziyaret ettim guzel bir site diger sitere gore. Zamanlari ve fillere biraz yer verirseniz sevinirim ama yine guzel bir site ellerine saglik

  • administrator dedi ki:

   Benim de isteğim daha çok detaya girmek fakat vakit bulamıyorum. Site hobi amaçlı kurmuş olduğum kendi bilgim doğrultusunda alıntı ve kopya içerik olmadan yazdığım derslerden oluşmakta. Zamanla gelişeceğini düşünüyorum. Tabi ki siz değerli arkadaşlarımın eleştirileriyle, önerileriyle zamanla büyüyecektir.

Bir yorum bırak

Protranslate Ayrıcalığı ile Almanca Metin

Protranslate Ayrıcalığı ile Almanca Metin Çevirisi Yaptır Almandili ailesi merhaba… Bugün

0 121 16 Kasım 2017
Almanca saat kaç

Almanca saat kaç...

9 Eylül 2017
Almanca Dersleri Almanca Sınavlar Almanca Türkçe Çeviri Almanca Kelime Öğrenme